Colofon & Links

Fotografie:
Rob 't Hart www.rob-thart.nl (Steenwijk, Spoorwijk, Pernis,)
Erik Blankensteijn (Steenwijk) Bart de Wilde (Hilversum)
De Jong luchtfotografie www.dejongluchtfotografie.nl (Leidschenveen)
Suzanne Dorrestein www.suzannedorrestein.nl (foto's voormalig kantoor)
Andrea van Steensel, Rotterdam (foto's werkbespreking)
Jessica Scholtes beeldenruimte ( ‘t Slag, Meppel, Nieuwkoop, Hoogvliet)
Koos Kok (diverse projecten)

Architectuurtekeningen:
Willem van den Hoed www.willemvandenhoed.nl en www.pbase.com/wvdhoed/goudsesingel

Digitale impressies: DPI animation house www.dpi.nl (Den Haag Spoorwijk)

Maquettes: MASSA bureau voor architectuur (Steenwijk, Groningen Hippocrates, 100% zuid, overige)
Made bij Mistake www.madebymistake.nl (Vlaardingen Oude Thuis, Den Haag Spoorwijk)
Huiswerk Architectuur Presentaties Huiswerk@compuserve.com (Groningen Hippocrates)

Huisstijl: Mark Moget
Webdesign eerdere versie site Marieke Noort www.mariekenoort.nl
Webdesign huidige versie site Henk de Roij www.deroij.nl
Publiciteit: Judith Segers info@arch-agency.nl



Opdrachtgevers:
AM Wonen www.amwonen.nl
Ballast Nedam West www.ballast-nedam.nl
BAM woningbouw Rotterdam www.bamwoningbouw.nl
Havensteder www.havensteder.nl
Latei projectontwikkeling www.latei.nl
Keystone Vastgoed BV www.keystonevastgoed.nl
Multi Vastgoed b.v. www.multi-development.com
Nijestee www.nijestee.nl
Slokker Vastgoed www.slokker.com
Stebru Transformatie www.stebrubouw.nl
Van Omme & de Groot www.vanomme-degroot.nl
Van Wijnen Projectontwikkeling West www.vanwijnen.nl
Vestia Den Haag Zuid-Oost www.vestia.nl
Woningstichting Nieuwkoop www.wst-nieuwkoop.nl
Woningstichting Openbaar Belang www.openbaarbelang.nl
Woningstichting SWZ www.swz.nl
Woonbron Maasoevers www.woonbron.nl
Woonconcept Vastgoed www.woonconceptvastgoed.nl

Architectuursites: www.archined.nl / www.architectenweb.nl

COPYRIGHT
Alle rechten voorbehouden. Het is niet toegestaan om de gehele site of gedeeltes van de site op welke wijze dan ook voor commercieel gebruik te vermenigvuldigen, zonder schriftelijke toestemming van MASSA bureau voor architectuur bv.

All materials on this site are protected by copyright and intellectual property laws and are the property of MASSA bureau voor architectuur bv.

POSTBUS 25207 3001 HE ROTTERDAM  |  BEZOEKADRES: BAAN 74 3011 CD  ROTTERDAM  |  TEL 06 233 68624  |  kk@massasite.nl